Klinika DPF
eSoleo - Green Energy Zone

eSoleo

ESOLEO należy do Grupy Cyfrowy Polsat, która od ponad 25 lat oferuje kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie. ESOLEO wykorzystuje przy swoich realizacjach tylko oryginalne i najwyższej jakości komponenty zapewniając swoim Klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonania. W swojej ofercie proponuje klientom falowniki Huawei i SolarEdge oraz moduły producenta Talesun znajdującego się w czołówce najlepszych modułów wg. rankingu Bloomberg. Posiada również własne centra dystrybucji na terenie całego kraju co zdecydowanie usprawnia serwis instalacji.

Swoje usługi fotowoltaiczne realizuje na terenie całej Polski.

ESOLEO to największa w Polsce organizacja w tej branży, mająca własne struktury: dział sprzedaży i obsługi klienta, wyspecjalizowany dział techniczny oraz serwisu, finansowania, marketingu. Dzięki ludziom, którzy pasjonują się energia odnawialną oferuję produkt i obsługę na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia ofertę firmy?

– tylko najlepsze komponenty

– bezpieczeństwo i staranność wykonania

– 15 lat wsparcia technicznego.

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze specjalistą od zielonej energii  aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojego przyszłego projektu.

Nasze referencje

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że fotowoltaika od Green Energy to najlepszy wybór.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszej elektrowni i współpracą z greenem. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, pomocny nawet po zakończeniu montażu, wszystko wyjaśnił, pomógł przy dotacji. Polecamy !

Anna K.

Instalacja Fotowoltaiczna 4,950 kW

Mogę polecić Green Energy z czystym sumieniem. Nie byłem pewien wielu kwestii ale doradca wszystko cierpliwie wyjaśnił, i wiem, że mam najlepiej dobrana instalację. Technicznie sztos, porządnie i bez żadnych problemów.

Norbert L.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,14 kW

Bardzo dobra ekipa instalatorów. Sprzęt najlepszy, taki jak chciałem, zrobili w miesiąc i już mam zgłoszoną instalację i wymieniony licznik. Rewelacja , zero uwag.

Wojciech J.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,86 kW

Profesjonaliści.

Jan R.

Instalacja Fotowoltaiczna 30,2 kW

Długo z mężem rozważaliśmy zakup instalacji fotowoltaicznej. Spotykaliśmy się wielokrotnie z doradcami różnych firm ale dopiero doradca z Green Energy przekonal nas do siebie swoją pomocną postawą, cierpliwością i szczerością. Dziękujemy Green Energy!

Ewelina i Ryszard W.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,035 kW

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca. Widziałem wiele instalacji fotowoltaicznych ale moja jest najładniejsza. Sąsiedzi przychodzą i pytają kto ją wykonał. Polecam firmę i instalatorów!

Radek L.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,715 kW

Doradca Green Energy był jedynym, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wielki plus! Mam mały dach, ale dzięki doborze modułów o większej mocy instalacja jest taka jaka miała być. Polecam Green Energy.

Wiesław U.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,290 kW

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową instalcją. Dziękujemy za profesjonalną obługę.

Ola i Marek K.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,260 kW

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe