Klinika DPF
Fotowoltaika z Kartą Dużej Rodziny. - Green Energy Zone

Fotowoltaika z Kartą Dużej Rodziny.

27 stycznia, 2021

Posiadanie dużej rodziny to ogromne szczęście. Rodzina to siła. Duża rodzina to dużo miłości i wsparcia. Dużo zabawy i wspólnie spędzonych chwil. Wspólne gotowanie, oglądanie razem ulubionych programów, granie w gry czy wieczorne odrabianie lekcji. Wszystko to daje poczucie wspólnoty i zapewnia szczęście wszystkim domownikom.

Wiadomo, im większa rodzina tym więcej sprzętów elektrycznych używamy. Pralka i zmywarka nie odpoczywają. A to niestety oznacza większe wydatki na energię elektryczną – przekonują się o tym wszyscy, którzy mają na utrzymaniu dzieci.

W Green Energy wierzymy w rodzinę. Wierzymy, że rodzina to solidny fundament, na którym budujemy przyszłość. Dlatego jako firma odpowiedzialna za budowanie lepszej i zdrowszej przyszłości dołączyliśmy do programu Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny – co to takiego?

Karta Dużej Rodziny  to ministerialny program skierowany do rodzin wielodzietnych 3+, który  obejmuje zniżki lub uprawnienia dla tych rodzin.

Karty są imienne i dostaje je każdy z członków rodziny – rodzice bezterminowo, natomiast dzieci do 18 roku życia lub jeżeli się uczą to do 25 roku życia. W przypadku orzeczenia o niepełnosprawności dzieci – karta również działa bezterminowo. Taka karta przysługuje także rodzicom, którzy w przeszłości mieli na utrzymaniu 3 i więcej dzieci, bez względu na ich wiek w momencie, gdy składa się wniosek.

Wnioski należy składać w gminie, która odpowiada Twojemu miejscu zamieszkania lub internetowo poprzez stronę empatia.mpips.gov.pl. Wydanie karty jest bezpłatne.

Posiadanie takiej karty ułatwia dużym rodzinom funkcjonowanie i obniża koszty codziennego życia. Teraz rodziny 3+ mogą cieszyć się dodatkowym rabatem na zakup instalacji fotowoltaicznej, co z pewnością zaowocuje dużymi oszczędnościami w przyszłości.

Fotowoltaika dla rodziny

Z instalacją fotowoltaiczną od Green Energy można obniżyć wysokość rachunków za energię o 90%. Instalacja fotowoltaiczna to czysty zysk. Jakie ma zalety?

– jest ekologiczna i w pełni bezpieczna

– gwarantuje własny prąd na dekady i objęta jest 25 letnią gwarancją na produkcję energii

– daje niezależność od rosnących cen energii elektrycznej i wysokich rachunków

– instalacja fotowoltaiczna to doskonała inwestycja na lata a dzięki dogodnemu finansowaniu można ją mieć w abonamencie niższym niż istniejący rachunek za prąd

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych z Green Energy, można zyskać 5% zniżki na fotowoltaikę dla domu, co daje nawet 2500 zł zniżki na całą instalację! Dokładna wartość zniżki zależy od wartości instalacji. Im większa moc instalacji fotowoltaicznej – tym większy rabat.

Dlaczego Green Energy?

Z nami zrealizujesz instalację fotowoltaiczną w sześciu prostych krokach i masz pewność wsparcia na każdym etapie inwestycji.

Wiemy, że w fotowoltaice nie ma kompromisów. Do budowy naszych elektrowni słonecznych używamy tylko komponentów wiodących światowych producentów. Instalacja fotowoltaiczna zbudowana z najlepszych modułów fotowoltaicznych, falowników i zespołów montażowych to inwestycja na długie lata bezawaryjnego i bezpiecznego a przede wszystkim efektywnego działania. Przede wszystkim to inwestycja generująca oszczędności, a przecież o nie nam najbardziej chodzi. Miłości pieniędzmi się nie mierzy, ale rachunki same się nie zapłacą.

Jeśli posiadasz dużą rodzinę to koniecznie skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

(+48) 14 692 82 11 biuro@greenenergy.pl

Powiązane posty

FOTOWOLTAIKA – CZY TO SIĘ TERAZ OPŁACA?

FOTOWOLTAIKA – CZY TO SIĘ TERAZ OPŁACA?

Lato w pełni, a to oznacza większy potencjał słońca do zasilania własnych paneli słonecznych i produkowania własnej energii! Czekaj… jeszcze nie przeszedłeś na energię słoneczną? W takim razie nadszedł najlepszy moment - wszystko, co musisz zrobić, to w końcu podjąć...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe