Klinika DPF
Magazyny Energii - Green Energy Zone

Magazyny Energii

Magazyny energii, baterie oraz inwertery hybrydowe to Twoja niezależność energetyczna. To rozwiązania, które pozwalają magazynować energię wyprodukowaną z instalacji fotowoltaicznej. Stanowią one bardzo atrakcyjne rozwiązanie w szczególności dla osób, które nie zużywają dużo energii w ciągu dnia, chcą natomiast wykorzystywać ją na własne potrzeby, nie zaś oddawać do sieci.

 

Magazyny energii – Twoja energia z fotowoltaiki – zawsze gdy jej potrzebujesz.

MAGAZYN ENERGII = NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Większość instalacji fotowoltaicznych na polskim rynku funkcjonuje w systemie on-grid. Oznacza to, że domowa instalacja fotowoltaiczna jest połączona z publiczną siecią energetyczną. Sieć ta służy też jako magazyn energii – nadwyżki energii z domowej elektrowni fotowoltaicznej są tam przechowywane. Można je odebrać w chwili niedoboru energii – w nocy czy w miesiącach zimowych, kiedy produkcja z paneli jest niższa niż latem.

W świetle obowiązujących przepisów właściciele instalacji PV do mocy 10 kWp mogą odebrać 0,8 kW za każdą oddaną 1 kWh, z kolei w przypadku instalacji o mocy 10-50 kWp jest to 0,7 kW. Oznacza to, że nie wykorzystujemy w pełni energii wyprodukowanej przez naszą instalację PV.

Jeśli poszukujesz niezależności energetycznej – rozwiązaniem jest magazyn energii, który pozwala na przechowywanie energii – zamiast wysyłanie jej do sieci publicznej.

Magazyn energii nie tylko przechowuje energię na później ale również chroni użytkownika przed awarią zasilania. Gdy posiadamy magazyn energii przerwa w dostawie prądu nie przeszkodzi w pracy urządzeń elektrycznych, dom będzie mógł funkcjonować jak w normalnym trybie, nie narażając się na straty finansowe czy długotrwały brak energii elektrycznej.

Dzięki systemowi magazynowania energii z własnej instalacji fotowoltaicznej, możesz cieszyć się własną, zieloną energią o każdej porze dnia i nocy.

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze specjalistą od zielonej energii  aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojego przyszłego projektu.

Nasze referencje

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że fotowoltaika od Green Energy to najlepszy wybór.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszej elektrowni i współpracą z greenem. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, pomocny nawet po zakończeniu montażu, wszystko wyjaśnił, pomógł przy dotacji. Polecamy !

Anna K.

Instalacja Fotowoltaiczna 4,950 kW

Mogę polecić Green Energy z czystym sumieniem. Nie byłem pewien wielu kwestii ale doradca wszystko cierpliwie wyjaśnił, i wiem, że mam najlepiej dobrana instalację. Technicznie sztos, porządnie i bez żadnych problemów.

Norbert L.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,14 kW

Bardzo dobra ekipa instalatorów. Sprzęt najlepszy, taki jak chciałem, zrobili w miesiąc i już mam zgłoszoną instalację i wymieniony licznik. Rewelacja , zero uwag.

Wojciech J.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,86 kW

Profesjonaliści.

Jan R.

Instalacja Fotowoltaiczna 30,2 kW

Długo z mężem rozważaliśmy zakup instalacji fotowoltaicznej. Spotykaliśmy się wielokrotnie z doradcami różnych firm ale dopiero doradca z Green Energy przekonal nas do siebie swoją pomocną postawą, cierpliwością i szczerością. Dziękujemy Green Energy!

Ewelina i Ryszard W.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,035 kW

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca. Widziałem wiele instalacji fotowoltaicznych ale moja jest najładniejsza. Sąsiedzi przychodzą i pytają kto ją wykonał. Polecam firmę i instalatorów!

Radek L.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,715 kW

Doradca Green Energy był jedynym, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wielki plus! Mam mały dach, ale dzięki doborze modułów o większej mocy instalacja jest taka jaka miała być. Polecam Green Energy.

Wiesław U.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,290 kW

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową instalcją. Dziękujemy za profesjonalną obługę.

Ola i Marek K.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,260 kW

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe