Klinika DPF
O firmie - Green Energy Zone

O firmie - Green Energy Zone

W Green Energy Zone zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Naszą misją jest upewnienie się, że klienci rozumieją, jak instalacja fotowoltaiczna może dla nich działać, jak jest instalowana i jakich korzyści finansowych mogą oczekiwać od instalacji fotowoltaicznej zaprojektowanej zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami i budżetem.

Najlepsze światowe marki 

Wiemy, że w fotowoltaice nie ma kompromisów. Do budowy naszych elektrowni słonecznych używamy tylko komponentów wiodących światowych producentów. Instalacja fotowoltaiczna zbudowana z najlepszych modułów fotowoltaicznych, falowników i zespołów montażowych to inwestycja na długie lata bezawaryjnego i bezpiecznego a przede wszystkim efektywnego działania.

Celem wszystkich naszych działań jest satysfakcja naszych klientów, dla których chcemy być kompetentnym partnerem w dostarczeniu usług gwarantujących wieloletnią satysfakcję.

Profesjonalne elektrownie fotowoltaiczne  

Green Energy Zone  – STREFA ZIELONEJ ENERGII tworzą ludzie z pasją, którzy łącząc wieloletnie doświadczenie menadżerskie i biznesowe z misją tworzenia lepszej przyszłości, tworzą rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

\

Najwyższej klasy komponenty światowych czołowych producentów

\

Kompleksowa usługa od audytu poprzez projekt montaż i zgłoszenie do OSD

\

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej z wizualizacją

\

Wieloletnie doświadczenie na rynku OZE w Polsce

\

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej

\

Nowoczesny system monitoringu instalacji fotowoltaicznych naszych klientów

\

Ogólnopolski zasięg usług

\

Doradztwo i pomoc  w uzyskaniu dotacji

\

Wsparcie w uzyskaniu wybranej formy finansowania

\

Serwis, który na bieżąco wspiera działanie instalacji oraz pełne wsparcie techniczne

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze specjalistą od zielonej energii  aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojego przyszłego projektu.

Najnowsze aktualności na naszym Blogu

Chcesz wiedzieć więcej o instalacjach fotowoltaicznych i zielonej energii?  Na naszym blogu znajdziesz ważne aktualności branżowe, niezbędne informacje techniczne, porady i ciekawostki, które warto znać jeśli planuje się swoją własną elektrownię słoneczną i interesuje się tematyką odnawialnych źródeł energii.

Nasze referencje

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że fotowoltaika od Green Energy to najlepszy wybór.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszej elektrowni i współpracą z greenem. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, pomocny nawet po zakończeniu montażu, wszystko wyjaśnił, pomógł przy dotacji. Polecamy !

Anna K.

Instalacja Fotowoltaiczna 4,950 kW

Mogę polecić Green Energy z czystym sumieniem. Nie byłem pewien wielu kwestii ale doradca wszystko cierpliwie wyjaśnił, i wiem, że mam najlepiej dobrana instalację. Technicznie sztos, porządnie i bez żadnych problemów.

Norbert L.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,14 kW

Bardzo dobra ekipa instalatorów. Sprzęt najlepszy, taki jak chciałem, zrobili w miesiąc i już mam zgłoszoną instalację i wymieniony licznik. Rewelacja , zero uwag.

Wojciech J.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,86 kW

Profesjonaliści.

Jan R.

Instalacja Fotowoltaiczna 30,2 kW

Długo z mężem rozważaliśmy zakup instalacji fotowoltaicznej. Spotykaliśmy się wielokrotnie z doradcami różnych firm ale dopiero doradca z Green Energy przekonal nas do siebie swoją pomocną postawą, cierpliwością i szczerością. Dziękujemy Green Energy!

Ewelina i Ryszard W.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,035 kW

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca. Widziałem wiele instalacji fotowoltaicznych ale moja jest najładniejsza. Sąsiedzi przychodzą i pytają kto ją wykonał. Polecam firmę i instalatorów!

Radek L.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,715 kW

Doradca Green Energy był jedynym, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wielki plus! Mam mały dach, ale dzięki doborze modułów o większej mocy instalacja jest taka jaka miała być. Polecam Green Energy.

Wiesław U.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,290 kW

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową instalcją. Dziękujemy za profesjonalną obługę.

Ola i Marek K.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,260 kW

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe