Klinika DPF
Solektro - Green Energy Zone

Solektro

Solektro jest nową marką na rynku Energii Odnawialnej. Świadczy usługi w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii oferując rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę.

Wykwalifikowany  zespół przygotowuje projekty oraz oferty w oparciu  o najwyższej jakości komponenty do budowy elektrowni słonecznych.

Solektro współpracuje wyłącznie ze światowymi  liderami –Integrując ich rozwiązania i na ich bazie budujemy własne – ściśle dopasowując się do potrzeb polskiego rynku i naszych klientów.

Ofertę Solektro charakteryzuje min:

– jakość potwierdzona  partnerstwem z grupą Cyfrowy Polsat oraz wyróżnienie RZETELNA FIRMA.

– bezpłatny audyt

– właściwy dobór mocy instalacji oraz komponentów instalacji fotowoltaicznej

– projektowanie

– wsparcie w pozyskaniu wybranej formy finansowania

– dostawa kompletnego zestawu instalacji fotowoltaicznej

– montaż urządzeń przez wykwalifikowanych instalatorów

– przeprowadzenie szkolenia technicznego z obsługi instalacji

– przygotowanie pełnej dokumentacji do zakładu energetycznego

– gwarancja na montaż i komponenty

– monitoring pracy instalacji

– serwis instalacji fotowoltaicznych

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze specjalistą od zielonej energii  aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojego przyszłego projektu.

Nasze referencje

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że fotowoltaika od Green Energy to najlepszy wybór.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszej elektrowni i współpracą z greenem. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, pomocny nawet po zakończeniu montażu, wszystko wyjaśnił, pomógł przy dotacji. Polecamy !

Anna K.

Instalacja Fotowoltaiczna 4,950 kW

Mogę polecić Green Energy z czystym sumieniem. Nie byłem pewien wielu kwestii ale doradca wszystko cierpliwie wyjaśnił, i wiem, że mam najlepiej dobrana instalację. Technicznie sztos, porządnie i bez żadnych problemów.

Norbert L.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,14 kW

Bardzo dobra ekipa instalatorów. Sprzęt najlepszy, taki jak chciałem, zrobili w miesiąc i już mam zgłoszoną instalację i wymieniony licznik. Rewelacja , zero uwag.

Wojciech J.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,86 kW

Profesjonaliści.

Jan R.

Instalacja Fotowoltaiczna 30,2 kW

Długo z mężem rozważaliśmy zakup instalacji fotowoltaicznej. Spotykaliśmy się wielokrotnie z doradcami różnych firm ale dopiero doradca z Green Energy przekonal nas do siebie swoją pomocną postawą, cierpliwością i szczerością. Dziękujemy Green Energy!

Ewelina i Ryszard W.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,035 kW

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca. Widziałem wiele instalacji fotowoltaicznych ale moja jest najładniejsza. Sąsiedzi przychodzą i pytają kto ją wykonał. Polecam firmę i instalatorów!

Radek L.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,715 kW

Doradca Green Energy był jedynym, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wielki plus! Mam mały dach, ale dzięki doborze modułów o większej mocy instalacja jest taka jaka miała być. Polecam Green Energy.

Wiesław U.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,290 kW

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową instalcją. Dziękujemy za profesjonalną obługę.

Ola i Marek K.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,260 kW

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe